Wydarzenia

MARATON HANDLINGOWY Z WIKTORIA

Serdecznie zapraszamy na szkolenie handlingowe, ktore odbedzie sie w dniach 18-19 maja w Kaliszu na naszym oddzialowym placu przy ul. Zytniej.

Kilka slow o prowadzacej : Wiktoria Beń – handler od 13 lat, groomer i właściciel Małe Białe – Salon Urody Zwierząt w Rybniku, Instrukor Szkolenia Psów oraz technik weterynarii, od 2018 roku hoduje pod przydomkiem Ricordatidime. Top 10 Młodych Prezenterów w 2013 roku na Mistrzostwach Polski w Poznaniu, wielokrotnie zdobywała miejsca lokatowe i Zwycięstwa Dnia podczas swojej przygody w MP. Psy przez nią wystawiane i przygotowywane zdobywają tytuły w Polsce i za granicą. Kierownik Sekcji Młodego Prezentera w oddziale w Rybniku.

Zgloszenia prosimy przysylac mailowo na adres biuro@zkwpkalisz.pl w tytule HANDLING. W tresci prosimy podac rase psa,wiek ,czy pies jest poczatkujacy czy zaawansowany , tel.kontaktowy oraz dzien ktory ewentualnie panstwu bardziej odpowiada (sobota lub niedziela ). Zgloszenia do dnia 15 maja. Po stworzeniu grup poinformujemy panstwa telefonicznie .

Szkolenie jest bezplatne dla czlonkow oddzialu w Kaliszu, dla czlonkow innych oddzialow koszt wynosi 800 zl.

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *